Bungalow, geschakelde woning Xanthippehof 1 Eindhoven

Xanthippehof 1, 5631 KZ Eindhoven

177 m² Bouwjaar 1992 4 kamers 3 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Xanthippehof 1 is een bungalow, geschakelde woning in Eindhoven, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 589 m² en 4 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €522.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
589 m²
Inhoud
772 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €10.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Xanthippehof 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Xanthippehof 1

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (81.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1315 Inwoners
555 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
561 Woningvoorraad
€522.000 Gem. woningwaarde Oude Gracht-Oost
96% Koopwoningen
2.222 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Xanthippehof 1

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Xanthippehof 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Xanthippehof 1?

De prijsindicatie voor Xanthippehof 1 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Gracht-Oost is €522.000. Dat komt neer op circa €2.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Xanthippehof 1 zich tot de wijk Oude Gracht-Oost?

Xanthippehof 1 is een bungalow, geschakelde woning van 177 m² in de wijk Oude Gracht-Oost. De buurt telt 561 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.222 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Xanthippehof 1?

Xanthippehof 1 is een bungalow, geschakelde woning in Oude Gracht-Oost, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Xanthippehof 1 vergeleken met de buurt?

Xanthippehof 1 heeft 177 m² woonoppervlakte en 772 m³ inhoud. Het perceel is 589 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Oude Gracht-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €522.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Xanthippehof 1 en wat betekent dat?

Xanthippehof 1 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Xanthippehof 1?

Xanthippehof 1 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. De tuin is 81 m².

Hoe is de woningmarkt in Oude Gracht-Oost?

De wijk Oude Gracht-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €522.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Gracht-Oost?

Vanuit Xanthippehof 1 in Oude Gracht-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 3.1 km.