Streetview Nuenenseweg 1 13 Eindhoven

Nuenenseweg 1 13, 5631 KB Eindhoven

270 m² Bouwjaar 2010 Label A+

Nuenenseweg 1 13 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
270 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Nuenenseweg 1 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nuenenseweg 1 13

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
350.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
297.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.9 km

Buurtinformatie in Eindhoven

320 Inwoners
48 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Eckartdal
885 Inwoners per km²

Locatie van Nuenenseweg 1 13

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Nuenenseweg 1 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Nuenenseweg 1 13?

De gemiddelde woningwaarde in Eckartdal is €437.000. Dat komt neer op circa €1.619 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nuenenseweg 1 13 zich tot de wijk Eckartdal?

Nuenenseweg 1 13 is een appartement van 270 m² in de wijk Eckartdal. De buurt telt 48 woningen. De bevolkingsdichtheid is 885 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nuenenseweg 1 13?

Nuenenseweg 1 13 is een appartement in Eckartdal, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nuenenseweg 1 13 vergeleken met de buurt?

Nuenenseweg 1 13 heeft 270 m² woonoppervlakte. In Eckartdal ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nuenenseweg 1 13 en wat betekent dat?

Nuenenseweg 1 13 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-04-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 58.41 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Eckartdal?

De wijk Eckartdal in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eckartdal?

Vanuit Nuenenseweg 1 13 in Eckartdal bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 3.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Eckartdal?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nuenenseweg 1 13: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Eckartdal?