Streetview Floresstraat 11 Eindhoven

Floresstraat 11, 5631 DD Eindhoven

204 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Floresstraat 11 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 1706 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.032.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
1706 m²
Inhoud
1223 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Floresstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Floresstraat 11

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

475 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.032.000 Gem. woningwaarde Karpen
92% Koopwoningen
618 Inwoners per km²

Locatie van Floresstraat 11

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Floresstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Floresstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Karpen is €1.032.000. Dat komt neer op circa €5.059 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Floresstraat 11 zich tot de wijk Karpen?

Floresstraat 11 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Karpen. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Floresstraat 11?

Floresstraat 11 is een woonhuis in Karpen, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Floresstraat 11 vergeleken met de buurt?

Floresstraat 11 heeft 204 m² woonoppervlakte en 1223 m³ inhoud. Het perceel is 1706 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Karpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.032.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Floresstraat 11 en wat betekent dat?

Floresstraat 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Floresstraat 11?

Floresstraat 11 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Karpen?

De wijk Karpen in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.032.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Karpen?

Vanuit Floresstraat 11 in Karpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.