Streetview Ds Theodor Fliednerstraat 3 032 Eindhoven

Ds Theodor Fliednerstraat 3 032, 5631 BM Eindhoven

28 m² Bouwjaar 2022

Ds Theodor Fliednerstraat 3 032 is een woning in Eindhoven, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 28 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €293.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
28 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Ds Theodor Fliednerstraat 3 032

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.1 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

375 Inwoners
150 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
119 Woningvoorraad
€293.000 Gem. woningwaarde Hondsheuvels
34% Koopwoningen
908 Inwoners per km²

Locatie van Ds Theodor Fliednerstraat 3 032

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Ds Theodor Fliednerstraat 3 032

Wat is de geschatte woningwaarde van Ds Theodor Fliednerstraat 3 032?

De gemiddelde woningwaarde in Hondsheuvels is €293.000. Dat komt neer op circa €10.464 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ds Theodor Fliednerstraat 3 032 zich tot de wijk Hondsheuvels?

Ds Theodor Fliednerstraat 3 032 is een woning van 28 m² in de wijk Hondsheuvels. De buurt telt 119 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 908 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ds Theodor Fliednerstraat 3 032?

Ds Theodor Fliednerstraat 3 032 is een woning in Hondsheuvels, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ds Theodor Fliednerstraat 3 032 vergeleken met de buurt?

Ds Theodor Fliednerstraat 3 032 heeft 28 m² woonoppervlakte. In Hondsheuvels ligt de gemiddelde woningwaarde op €293.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hondsheuvels?

De wijk Hondsheuvels in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €293.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hondsheuvels?

Vanuit Ds Theodor Fliednerstraat 3 032 in Hondsheuvels bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 0.1 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hondsheuvels?

Zorg en onderwijs in de buurt van Ds Theodor Fliednerstraat 3 032: ziekenhuis op 0.2 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hondsheuvels?

Recreatie nabij Hondsheuvels: restaurant (0.8 km), cafe (1 km).