Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 279 m²
- Perceeloppervlakte
- 1090 m²
Koudenhovenseweg Noord 76 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 279 m² en een perceel van 1090 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.032.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koudenhovenseweg Noord 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Karpen is €1.032.000. Dat komt neer op circa €3.699 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoudenhovenseweg Noord 76 is een woonhuis van 279 m² in de wijk Karpen. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 618 inwoners per km².
Koudenhovenseweg Noord 76 is een woonhuis in Karpen, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koudenhovenseweg Noord 76 heeft 279 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1090 m². In Karpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.032.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Karpen in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.032.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Koudenhovenseweg Noord 76 in Karpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koudenhovenseweg Noord 76: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Karpen: restaurant (1.3 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Koudenhovenseweg Noord 76 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Karpen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.