Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1968
- Woonoppervlakte
- 260 m²
- Perceeloppervlakte
- 1098 m²
- Inhoud
- 1160 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 7
Thorbeckelaan 28 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 260 m², een perceel van 1098 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.032.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Thorbeckelaan 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Karpen is €1.032.000. Dat komt neer op circa €3.969 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenThorbeckelaan 28 is een woonhuis van 260 m² in de wijk Karpen. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 618 inwoners per km².
Thorbeckelaan 28 is een woonhuis in Karpen, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Thorbeckelaan 28 heeft 260 m² woonoppervlakte en 1160 m³ inhoud. Het perceel is 1098 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Karpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.032.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Thorbeckelaan 28 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-04-19. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Thorbeckelaan 28 heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Karpen in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.032.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Thorbeckelaan 28 in Karpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Thorbeckelaan 28: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.4 km.