Streetview Thorbeckelaan 17 Eindhoven

Thorbeckelaan 17, 5631 AS Eindhoven

224 m² Bouwjaar 1967 7 kamers Label C

Thorbeckelaan 17 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 224 m², een perceel van 778 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.032.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
224 m²
Perceeloppervlakte
778 m²
Inhoud
850 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Thorbeckelaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Thorbeckelaan 17

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

475 Inwoners
200 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
213 Woningvoorraad
€1.032.000 Gem. woningwaarde Karpen
92% Koopwoningen
618 Inwoners per km²

Locatie van Thorbeckelaan 17

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Thorbeckelaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Thorbeckelaan 17?

De prijsindicatie voor Thorbeckelaan 17 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Karpen is €1.032.000. Dat komt neer op circa €4.607 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Thorbeckelaan 17 zich tot de wijk Karpen?

Thorbeckelaan 17 is een woonhuis van 224 m² in de wijk Karpen. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 618 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Thorbeckelaan 17?

Thorbeckelaan 17 is een woonhuis in Karpen, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Thorbeckelaan 17 vergeleken met de buurt?

Thorbeckelaan 17 heeft 224 m² woonoppervlakte en 850 m³ inhoud. Het perceel is 778 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Karpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.032.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Thorbeckelaan 17 en wat betekent dat?

Thorbeckelaan 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-05-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Thorbeckelaan 17?

Thorbeckelaan 17 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Karpen?

De wijk Karpen in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.032.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Karpen?

Vanuit Thorbeckelaan 17 in Karpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.