Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1976
- Woonoppervlakte
- 265 m²
- Perceeloppervlakte
- 1260 m²
Johan de Wittlaan 10 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 265 m² en een perceel van 1260 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.032.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Johan de Wittlaan 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.8 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
2 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Karpen is €1.032.000. Dat komt neer op circa €3.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJohan de Wittlaan 10 is een woonhuis van 265 m² in de wijk Karpen. De buurt telt 213 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 618 inwoners per km².
Johan de Wittlaan 10 is een woonhuis in Karpen, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Johan de Wittlaan 10 heeft 265 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1260 m². In Karpen ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.032.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Karpen in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 475 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.032.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Johan de Wittlaan 10 in Karpen bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Johan de Wittlaan 10: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Karpen: restaurant (1.3 km), cafe (2 km).
Een woningrapport voor Johan de Wittlaan 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Karpen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1976, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.