Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 550 m²
Chet Bakerlaan 3 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m² en een perceel van 550 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Chet Bakerlaan 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
1.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
4.6 kmBioscoop
6.2 kmDe prijsindicatie voor Chet Bakerlaan 3 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Blixembosch-Oost is €513.000. Dat komt neer op circa €2.375 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenChet Bakerlaan 3 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Blixembosch-Oost. De buurt telt 2.672 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.371 inwoners per km².
Chet Bakerlaan 3 is een woonhuis in Blixembosch-Oost, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Chet Bakerlaan 3 heeft 216 m² woonoppervlakte. Het perceel is 550 m². In Blixembosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Blixembosch-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Chet Bakerlaan 3 in Blixembosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Chet Bakerlaan 3: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Blixembosch-Oost: restaurant (0.6 km), cafe (1.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €495.000 tot €595.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Blixembosch-Oost is €513.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.