Hoekwoning Molièrelaan 98 Eindhoven

Molièrelaan 98, 5629 PN Eindhoven

116 m² Bouwjaar 2002 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Molièrelaan 98 is een hoekwoning in Eindhoven, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €545.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Molièrelaan 98

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molièrelaan 98

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

7250 Inwoners
2720 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2672 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Blixembosch-Oost
87% Koopwoningen
4.371 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Molièrelaan 98

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Molièrelaan 98

Wat is de geschatte woningwaarde van Molièrelaan 98?

De prijsindicatie voor Molièrelaan 98 ligt rond €445.000 tot €545.000. De gemiddelde woningwaarde in Blixembosch-Oost is €513.000. Dat komt neer op circa €4.422 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molièrelaan 98 zich tot de wijk Blixembosch-Oost?

Molièrelaan 98 is een hoekwoning van 116 m² in de wijk Blixembosch-Oost. De buurt telt 2.672 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molièrelaan 98?

Molièrelaan 98 is een hoekwoning in Blixembosch-Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Molièrelaan 98 vergeleken met de buurt?

Molièrelaan 98 heeft 116 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Blixembosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Molièrelaan 98 en wat betekent dat?

Molièrelaan 98 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-08-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Molièrelaan 98?

Molièrelaan 98 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Blixembosch-Oost?

De wijk Blixembosch-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blixembosch-Oost?

Vanuit Molièrelaan 98 in Blixembosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.