Hoekwoning Agatha Christielaan 17 Eindhoven

Agatha Christielaan 17, 5629 MB Eindhoven

136 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Agatha Christielaan 17 is een hoekwoning in Eindhoven, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m², een perceel van 185 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
136 m²
Perceeloppervlakte
185 m²
Inhoud
522 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Agatha Christielaan 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Agatha Christielaan 17

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.24 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25.9%
CO₂-emissie
20.81 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (81.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

7250 Inwoners
2720 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2672 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Blixembosch-Oost
87% Koopwoningen
4.371 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Agatha Christielaan 17

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Agatha Christielaan 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Agatha Christielaan 17?

De prijsindicatie voor Agatha Christielaan 17 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Blixembosch-Oost is €513.000. Dat komt neer op circa €3.772 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Agatha Christielaan 17 zich tot de wijk Blixembosch-Oost?

Agatha Christielaan 17 is een hoekwoning van 136 m² in de wijk Blixembosch-Oost. De buurt telt 2.672 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Agatha Christielaan 17?

Agatha Christielaan 17 is een hoekwoning in Blixembosch-Oost, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Agatha Christielaan 17 vergeleken met de buurt?

Agatha Christielaan 17 heeft 136 m² woonoppervlakte en 522 m³ inhoud. Het perceel is 185 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Blixembosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Agatha Christielaan 17 en wat betekent dat?

Agatha Christielaan 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 20.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Agatha Christielaan 17?

Agatha Christielaan 17 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 81 m².

Hoe is de woningmarkt in Blixembosch-Oost?

De wijk Blixembosch-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blixembosch-Oost?