Eengezinswoning, eindwoning Roodkapje 100 Eindhoven

Roodkapje 100, 5629 KX Eindhoven

106 m² Bouwjaar 1995 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Roodkapje 100 is een eengezinswoning, eindwoning in Eindhoven, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 233 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
233 m²
Inhoud
416 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan park, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Roodkapje 100

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roodkapje 100

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
92.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.33 kg/m²

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

7250 Inwoners
2720 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2672 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Blixembosch-Oost
87% Koopwoningen
4.371 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roodkapje 100

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Roodkapje 100

Wat is de geschatte woningwaarde van Roodkapje 100?

De prijsindicatie voor Roodkapje 100 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Blixembosch-Oost is €513.000. Dat komt neer op circa €4.840 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roodkapje 100 zich tot de wijk Blixembosch-Oost?

Roodkapje 100 is een eengezinswoning, eindwoning van 106 m² in de wijk Blixembosch-Oost. De buurt telt 2.672 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roodkapje 100?

Roodkapje 100 is een eengezinswoning, eindwoning in Blixembosch-Oost, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Roodkapje 100 vergeleken met de buurt?

Roodkapje 100 heeft 106 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 233 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Blixembosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roodkapje 100 en wat betekent dat?

Roodkapje 100 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-11-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roodkapje 100?

Roodkapje 100 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Blixembosch-Oost?

De wijk Blixembosch-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blixembosch-Oost?

Vanuit Roodkapje 100 in Blixembosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.