Streetview Kooltje Vuur 2 Eindhoven

Kooltje Vuur 2, 5629 KS Eindhoven

135 m² Bouwjaar 1994 Label B

Kooltje Vuur 2 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 225 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €513.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
225 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kooltje Vuur 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kooltje Vuur 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

7250 Inwoners
2720 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
2672 Woningvoorraad
€513.000 Gem. woningwaarde Blixembosch-Oost
87% Koopwoningen
4.371 Inwoners per km²

Locatie van Kooltje Vuur 2

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Kooltje Vuur 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kooltje Vuur 2?

De prijsindicatie voor Kooltje Vuur 2 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Blixembosch-Oost is €513.000. Dat komt neer op circa €3.800 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kooltje Vuur 2 zich tot de wijk Blixembosch-Oost?

Kooltje Vuur 2 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Blixembosch-Oost. De buurt telt 2.672 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kooltje Vuur 2?

Kooltje Vuur 2 is een woonhuis in Blixembosch-Oost, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kooltje Vuur 2 vergeleken met de buurt?

Kooltje Vuur 2 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 225 m². In Blixembosch-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €513.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kooltje Vuur 2 en wat betekent dat?

Kooltje Vuur 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Blixembosch-Oost?

De wijk Blixembosch-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 7.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €513.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blixembosch-Oost?

Vanuit Kooltje Vuur 2 in Blixembosch-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blixembosch-Oost?