Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
Diamantring 120 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m² en een perceel van 265 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €571.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Diamantring 120
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
5.1 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
1 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
5.4 kmBioscoop
5.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Blixembosch-West is €571.000. Dat komt neer op circa €3.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDiamantring 120 is een woonhuis van 150 m² in de wijk Blixembosch-West. De buurt telt 772 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.783 inwoners per km².
Diamantring 120 is een woonhuis in Blixembosch-West, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Diamantring 120 heeft 150 m² woonoppervlakte. Het perceel is 265 m². In Blixembosch-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €571.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Blixembosch-West in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €571.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Diamantring 120 in Blixembosch-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Diamantring 120: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Blixembosch-West: restaurant (1 km), cafe (2.2 km).
Een woningrapport voor Diamantring 120 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Blixembosch-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.