Streetview Hondsruglaan 116 Eindhoven

Hondsruglaan 116, 5629 GB Eindhoven

184 m² Bouwjaar 1989 Label C

Hondsruglaan 116 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m² en een perceel van 312 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €571.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
312 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hondsruglaan 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hondsruglaan 116

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

5.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2035 Inwoners
785 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
772 Woningvoorraad
€571.000 Gem. woningwaarde Blixembosch-West
85% Koopwoningen
2.783 Inwoners per km²

Locatie van Hondsruglaan 116

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Hondsruglaan 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Hondsruglaan 116?

De gemiddelde woningwaarde in Blixembosch-West is €571.000. Dat komt neer op circa €3.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hondsruglaan 116 zich tot de wijk Blixembosch-West?

Hondsruglaan 116 is een woonhuis van 184 m² in de wijk Blixembosch-West. De buurt telt 772 woningen. Daarvan is 85% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.783 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hondsruglaan 116?

Hondsruglaan 116 is een woonhuis in Blixembosch-West, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hondsruglaan 116 vergeleken met de buurt?

Hondsruglaan 116 heeft 184 m² woonoppervlakte. Het perceel is 312 m². In Blixembosch-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €571.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hondsruglaan 116 en wat betekent dat?

Hondsruglaan 116 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-10-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Blixembosch-West?

De wijk Blixembosch-West in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €571.000, 85% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blixembosch-West?

Vanuit Hondsruglaan 116 in Blixembosch-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Blixembosch-West?