Eengezinswoning, vrijstaande woning Groenendijk 58 Eindhoven

Groenendijk 58, 5629 CR Eindhoven

61 m² Bouwjaar 2023 3 kamers 2 slaapkamers Label NIET BESCHIKBAAR

Groenendijk 58 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m² en 3 kamers. Het energielabel is NIET BESCHIKBAAR. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
61 m²
Inhoud
232 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Groenendijk 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Groenendijk 58

Energielabel

Energieklasse
NIET BESCHIKBAAR
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

290 Inwoners
120 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
115 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Castiliëlaan
4% Koopwoningen
365 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Groenendijk 58

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Groenendijk 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Groenendijk 58?

De prijsindicatie voor Groenendijk 58 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Castiliëlaan is €246.000. Dat komt neer op circa €4.033 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Groenendijk 58 zich tot de wijk Castiliëlaan?

Groenendijk 58 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 61 m² in de wijk Castiliëlaan. De buurt telt 115 woningen. Daarvan is 4% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 365 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Groenendijk 58?

Groenendijk 58 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Castiliëlaan, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Groenendijk 58 vergeleken met de buurt?

Groenendijk 58 heeft 61 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Castiliëlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Groenendijk 58 en wat betekent dat?

Groenendijk 58 heeft energielabel NIET BESCHIKBAAR. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Groenendijk 58?

Groenendijk 58 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Castiliëlaan?

De wijk Castiliëlaan in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 4% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Castiliëlaan?

Vanuit Groenendijk 58 in Castiliëlaan bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.