Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 263 m²
Castiliëlaan 129 is een woning in Eindhoven. De woning heeft een woonoppervlakte van 263 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Castiliëlaan 129
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
5.9 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.9 kmBibliotheek
5.5 kmBioscoop
6.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Castiliëlaan is €246.000. Dat komt neer op circa €935 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenCastiliëlaan 129 is een woning van 263 m² in de wijk Castiliëlaan. De buurt telt 115 woningen. Daarvan is 4% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 365 inwoners per km².
Castiliëlaan 129 heeft 263 m² woonoppervlakte. In Castiliëlaan ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Castiliëlaan in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 290 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 4% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Castiliëlaan 129 in Castiliëlaan bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Castiliëlaan 129: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Castiliëlaan: restaurant (1.6 km), cafe (2.9 km).
Een woningrapport voor Castiliëlaan 129 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Castiliëlaan. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen