Eengezinswoning, tussenwoning Luiklaan 11 Eindhoven

Luiklaan 11, 5628 ZA Eindhoven

113 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Luiklaan 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 149 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
149 m²
Inhoud
399 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Luiklaan 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Luiklaan 11

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5180 Inwoners
2420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2344 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Tempel
44% Koopwoningen
4.420 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Luiklaan 11

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Luiklaan 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Luiklaan 11?

De prijsindicatie voor Luiklaan 11 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Tempel is €327.000. Dat komt neer op circa €2.894 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Luiklaan 11 zich tot de wijk Tempel?

Luiklaan 11 is een eengezinswoning, tussenwoning van 113 m² in de wijk Tempel. De buurt telt 2.344 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.420 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Luiklaan 11?

Luiklaan 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tempel, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Luiklaan 11 vergeleken met de buurt?

Luiklaan 11 heeft 113 m² woonoppervlakte en 399 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Tempel ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Luiklaan 11 en wat betekent dat?

Luiklaan 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-10-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Luiklaan 11?

Luiklaan 11 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Tempel?

De wijk Tempel in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tempel?

Vanuit Luiklaan 11 in Tempel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.