Woningdetails
- Type
- Portiekwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Inhoud
- 225 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €325.000 tot €375.000
- Ligging
- Aan park en in woonwijk
Houthalenlaan 29 is een portiekwoning in Eindhoven, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Houthalenlaan 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
4.3 kmBioscoop
5.2 kmWONEN MET VRIJ UITZICHT OP HET HENRI DUNANTPARK AAN DE HOUTHALENLAAN 29 Wonen op een rustige locatie met een groen uitzicht, volop ruimte en alle…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Houthalenlaan 29 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Tempel is €327.000. Dat komt neer op circa €4.809 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHouthalenlaan 29 is een portiekwoning van 68 m² in de wijk Tempel. De buurt telt 2.344 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.420 inwoners per km².
Houthalenlaan 29 is een portiekwoning in Tempel, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Houthalenlaan 29 heeft 68 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Tempel ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Houthalenlaan 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-12-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.27 kg/jaar.
Houthalenlaan 29 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Tempel in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Houthalenlaan 29 in Tempel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Houthalenlaan 29: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.