Eindwoning Baarle Hertoglaan 18 Eindhoven

Baarle Hertoglaan 18, 5628 PP Eindhoven

134 m² Bouwjaar 1966 7 kamers 6 slaapkamers Label A

Baarle Hertoglaan 18 is een eindwoning in Eindhoven, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 162 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€385.000 tot €435.000
Daktype
Zadeldak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Baarle Hertoglaan 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Baarle Hertoglaan 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.2
CO₂-emissie
3189.37 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (87.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5180 Inwoners
2420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2344 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Tempel
44% Koopwoningen
4.420 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Baarle Hertoglaan 18

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Baarle Hertoglaan 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Baarle Hertoglaan 18?

De prijsindicatie voor Baarle Hertoglaan 18 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Tempel is €327.000. Dat komt neer op circa €2.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Baarle Hertoglaan 18 zich tot de wijk Tempel?

Baarle Hertoglaan 18 is een eindwoning van 134 m² in de wijk Tempel. De buurt telt 2.344 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.420 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Baarle Hertoglaan 18?

Baarle Hertoglaan 18 is een eindwoning in Tempel, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Baarle Hertoglaan 18 vergeleken met de buurt?

Baarle Hertoglaan 18 heeft 134 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Tempel ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Baarle Hertoglaan 18 en wat betekent dat?

Baarle Hertoglaan 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3189.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Baarle Hertoglaan 18?

Baarle Hertoglaan 18 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 87 m².

Hoe is de woningmarkt in Tempel?

De wijk Tempel in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tempel?

Vanuit Baarle Hertoglaan 18 in Tempel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.