Eengezinswoning, tussenwoning Neerpeltlaan 23 Eindhoven

Neerpeltlaan 23, 5628 PE Eindhoven

129 m² Bouwjaar 1968 7 kamers 5 slaapkamers Label A+

Neerpeltlaan 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 170 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
455 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Neerpeltlaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neerpeltlaan 23

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
95.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
32.2%
CO₂-emissie
15.31 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, muurverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (94.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5180 Inwoners
2420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2344 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Tempel
44% Koopwoningen
4.420 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Neerpeltlaan 23

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Neerpeltlaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Neerpeltlaan 23?

De prijsindicatie voor Neerpeltlaan 23 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Tempel is €327.000. Dat komt neer op circa €2.535 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neerpeltlaan 23 zich tot de wijk Tempel?

Neerpeltlaan 23 is een eengezinswoning, tussenwoning van 129 m² in de wijk Tempel. De buurt telt 2.344 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.420 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Neerpeltlaan 23?

Neerpeltlaan 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tempel, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Neerpeltlaan 23 vergeleken met de buurt?

Neerpeltlaan 23 heeft 129 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Tempel ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neerpeltlaan 23 en wat betekent dat?

Neerpeltlaan 23 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-10-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Neerpeltlaan 23?

Neerpeltlaan 23 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 94 m².

Hoe is de woningmarkt in Tempel?

De wijk Tempel in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tempel?

Vanuit Neerpeltlaan 23 in Tempel bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.