Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 347 m²
Rode Kruislaan 149 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m² en een perceel van 347 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rode Kruislaan 149
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
5.1 kmBioscoop
5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Woenselse Heide is €342.000. Dat komt neer op circa €1.569 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRode Kruislaan 149 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Woenselse Heide. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.488 inwoners per km².
Rode Kruislaan 149 is een woonhuis in Woenselse Heide, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Rode Kruislaan 149 heeft 218 m² woonoppervlakte. Het perceel is 347 m². In Woenselse Heide ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rode Kruislaan 149 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-10-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Woenselse Heide in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Rode Kruislaan 149 in Woenselse Heide bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rode Kruislaan 149: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.