Streetview Rode Kruislaan 145 Eindhoven

Rode Kruislaan 145, 5628 GD Eindhoven

176 m² Bouwjaar 1972 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Rode Kruislaan 145 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m², een perceel van 335 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
335 m²
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rode Kruislaan 145

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rode Kruislaan 145

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5265 Inwoners
2240 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Woenselse Heide
45% Koopwoningen
6.488 Inwoners per km²

Locatie van Rode Kruislaan 145

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Rode Kruislaan 145

Wat is de geschatte woningwaarde van Rode Kruislaan 145?

De gemiddelde woningwaarde in Woenselse Heide is €342.000. Dat komt neer op circa €1.943 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rode Kruislaan 145 zich tot de wijk Woenselse Heide?

Rode Kruislaan 145 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Woenselse Heide. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.488 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rode Kruislaan 145?

Rode Kruislaan 145 is een woonhuis in Woenselse Heide, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rode Kruislaan 145 vergeleken met de buurt?

Rode Kruislaan 145 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 335 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Woenselse Heide ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rode Kruislaan 145 en wat betekent dat?

Rode Kruislaan 145 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rode Kruislaan 145?

Rode Kruislaan 145 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Woenselse Heide?

De wijk Woenselse Heide in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woenselse Heide?

Vanuit Rode Kruislaan 145 in Woenselse Heide bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.