Streetview Torenberglaan 46 Eindhoven

Torenberglaan 46, 5628 EP Eindhoven

167 m² Bouwjaar 1973 Label A

Torenberglaan 46 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m² en een perceel van 290 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
290 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Torenberglaan 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Torenberglaan 46

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5.1 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5265 Inwoners
2240 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2194 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Woenselse Heide
45% Koopwoningen
6.488 Inwoners per km²

Locatie van Torenberglaan 46

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Torenberglaan 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Torenberglaan 46?

De prijsindicatie voor Torenberglaan 46 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Woenselse Heide is €342.000. Dat komt neer op circa €2.048 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Torenberglaan 46 zich tot de wijk Woenselse Heide?

Torenberglaan 46 is een woonhuis van 167 m² in de wijk Woenselse Heide. De buurt telt 2.194 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.488 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Torenberglaan 46?

Torenberglaan 46 is een woonhuis in Woenselse Heide, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Torenberglaan 46 vergeleken met de buurt?

Torenberglaan 46 heeft 167 m² woonoppervlakte. Het perceel is 290 m². In Woenselse Heide ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Torenberglaan 46 en wat betekent dat?

Torenberglaan 46 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Woenselse Heide?

De wijk Woenselse Heide in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Woenselse Heide?

Vanuit Torenberglaan 46 in Woenselse Heide bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Woenselse Heide?

Zorg en onderwijs in de buurt van Torenberglaan 46: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.7 km.