Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 401 m²
- Inhoud
- 775 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Loirelaan 14 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m², een perceel van 401 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Loirelaan 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
4.8 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
1 kmCafé
3.9 kmBibliotheek
5.2 kmBioscoop
5.7 kmDe prijsindicatie voor Loirelaan 14 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Achtse Barrier-Spaaihoef is €399.000. Dat komt neer op circa €2.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLoirelaan 14 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Achtse Barrier-Spaaihoef. De buurt telt 1.887 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.424 inwoners per km².
Loirelaan 14 is een woonhuis in Achtse Barrier-Spaaihoef, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Loirelaan 14 heeft 194 m² woonoppervlakte en 775 m³ inhoud. Het perceel is 401 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Achtse Barrier-Spaaihoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Loirelaan 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-06-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Loirelaan 14 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Achtse Barrier-Spaaihoef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Loirelaan 14 in Achtse Barrier-Spaaihoef bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 3.6 km.