Villa, vrijstaande woning Parijslaan 57 Eindhoven

Parijslaan 57, 5627 TW Eindhoven

318 m² Bouwjaar 1989 11 kamers 6 slaapkamers Label B

Parijslaan 57 is een villa, vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 318 m², een perceel van 507 m² en 11 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
318 m²
Perceeloppervlakte
507 m²
Inhoud
1100 m³
Kamers
11
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€860.000 tot €960.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Parijslaan 57

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parijslaan 57

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
182.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gashaard en heteluchtverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (128.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4470 Inwoners
1920 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1887 Woningvoorraad
€399.000 Gem. woningwaarde Achtse Barrier-Spaaihoef
88% Koopwoningen
4.424 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parijslaan 57

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Parijslaan 57

Wat is de geschatte woningwaarde van Parijslaan 57?

De prijsindicatie voor Parijslaan 57 ligt rond €860.000 tot €960.000. De gemiddelde woningwaarde in Achtse Barrier-Spaaihoef is €399.000. Dat komt neer op circa €1.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parijslaan 57 zich tot de wijk Achtse Barrier-Spaaihoef?

Parijslaan 57 is een villa, vrijstaande woning van 318 m² in de wijk Achtse Barrier-Spaaihoef. De buurt telt 1.887 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parijslaan 57?

Parijslaan 57 is een villa, vrijstaande woning in Achtse Barrier-Spaaihoef, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Parijslaan 57 vergeleken met de buurt?

Parijslaan 57 heeft 318 m² woonoppervlakte en 1100 m³ inhoud. Het perceel is 507 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Achtse Barrier-Spaaihoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parijslaan 57 en wat betekent dat?

Parijslaan 57 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-04-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parijslaan 57?

Parijslaan 57 heeft 11 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 128 m².

Hoe is de woningmarkt in Achtse Barrier-Spaaihoef?

De wijk Achtse Barrier-Spaaihoef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achtse Barrier-Spaaihoef?