Geschakelde woning Evreuxlaan 56 Eindhoven

Evreuxlaan 56, 5627 PV Eindhoven

152 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Evreuxlaan 56 is een geschakelde woning in Eindhoven, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 305 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
305 m²
Inhoud
561 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€500.000 tot €600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Evreuxlaan 56

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Evreuxlaan 56

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.9%
CO₂-emissie
30.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3905 Inwoners
1775 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1741 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Achtse Barrier-Hoeven
60% Koopwoningen
5.268 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Evreuxlaan 56

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Evreuxlaan 56

Wat is de geschatte woningwaarde van Evreuxlaan 56?

De prijsindicatie voor Evreuxlaan 56 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Achtse Barrier-Hoeven is €355.000. Dat komt neer op circa €2.336 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Evreuxlaan 56 zich tot de wijk Achtse Barrier-Hoeven?

Evreuxlaan 56 is een geschakelde woning van 152 m² in de wijk Achtse Barrier-Hoeven. De buurt telt 1.741 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.268 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Evreuxlaan 56?

Evreuxlaan 56 is een geschakelde woning in Achtse Barrier-Hoeven, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Evreuxlaan 56 vergeleken met de buurt?

Evreuxlaan 56 heeft 152 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Het perceel is 305 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Achtse Barrier-Hoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Evreuxlaan 56 en wat betekent dat?

Evreuxlaan 56 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Evreuxlaan 56?

Evreuxlaan 56 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Achtse Barrier-Hoeven?

De wijk Achtse Barrier-Hoeven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achtse Barrier-Hoeven?

Vanuit Evreuxlaan 56 in Achtse Barrier-Hoeven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.