Streetview Evreuxlaan 29 Eindhoven

Evreuxlaan 29, 5627 PS Eindhoven

155 m² Bouwjaar 1985 Label A+

Evreuxlaan 29 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en een perceel van 279 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
279 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Evreuxlaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Evreuxlaan 29

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
126.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
81.62 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.5%
CO₂-emissie
12.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3905 Inwoners
1775 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1741 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Achtse Barrier-Hoeven
60% Koopwoningen
5.268 Inwoners per km²

Locatie van Evreuxlaan 29

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Evreuxlaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Evreuxlaan 29?

De gemiddelde woningwaarde in Achtse Barrier-Hoeven is €355.000. Dat komt neer op circa €2.290 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Evreuxlaan 29 zich tot de wijk Achtse Barrier-Hoeven?

Evreuxlaan 29 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Achtse Barrier-Hoeven. De buurt telt 1.741 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.268 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Evreuxlaan 29?

Evreuxlaan 29 is een woonhuis in Achtse Barrier-Hoeven, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Evreuxlaan 29 vergeleken met de buurt?

Evreuxlaan 29 heeft 155 m² woonoppervlakte. Het perceel is 279 m². In Achtse Barrier-Hoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Evreuxlaan 29 en wat betekent dat?

Evreuxlaan 29 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Achtse Barrier-Hoeven?

De wijk Achtse Barrier-Hoeven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achtse Barrier-Hoeven?

Vanuit Evreuxlaan 29 in Achtse Barrier-Hoeven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Achtse Barrier-Hoeven?