Tussenwoning Sedanlaan 22 Eindhoven

Sedanlaan 22, 5627 MT Eindhoven

143 m² Bouwjaar 1981 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Sedanlaan 22 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 143 m², een perceel van 284 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
143 m²
Perceeloppervlakte
284 m²
Inhoud
505 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Sedanlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sedanlaan 22

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.11 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.8%
CO₂-emissie
29.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (104.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3905 Inwoners
1775 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1741 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Achtse Barrier-Hoeven
60% Koopwoningen
5.268 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sedanlaan 22

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Sedanlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Sedanlaan 22?

De prijsindicatie voor Sedanlaan 22 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Achtse Barrier-Hoeven is €355.000. Dat komt neer op circa €2.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sedanlaan 22 zich tot de wijk Achtse Barrier-Hoeven?

Sedanlaan 22 is een tussenwoning van 143 m² in de wijk Achtse Barrier-Hoeven. De buurt telt 1.741 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.268 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sedanlaan 22?

Sedanlaan 22 is een tussenwoning in Achtse Barrier-Hoeven, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sedanlaan 22 vergeleken met de buurt?

Sedanlaan 22 heeft 143 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Het perceel is 284 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Achtse Barrier-Hoeven ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sedanlaan 22 en wat betekent dat?

Sedanlaan 22 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-06-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sedanlaan 22?

Sedanlaan 22 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 104 m².

Hoe is de woningmarkt in Achtse Barrier-Hoeven?

De wijk Achtse Barrier-Hoeven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achtse Barrier-Hoeven?

Vanuit Sedanlaan 22 in Achtse Barrier-Hoeven bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2.7 km.