Streetview Dordognelaan 66 Eindhoven

Dordognelaan 66, 5627 HG Eindhoven

195 m² Bouwjaar 1981 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Dordognelaan 66 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 195 m², een perceel van 501 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
195 m²
Perceeloppervlakte
501 m²
Inhoud
851 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Dordognelaan 66

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dordognelaan 66

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
227.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.88 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3720 Inwoners
1645 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1586 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Achtse Barrier-Gunterslaer
77% Koopwoningen
3.680 Inwoners per km²

Locatie van Dordognelaan 66

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Dordognelaan 66

Wat is de geschatte woningwaarde van Dordognelaan 66?

De gemiddelde woningwaarde in Achtse Barrier-Gunterslaer is €372.000. Dat komt neer op circa €1.908 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dordognelaan 66 zich tot de wijk Achtse Barrier-Gunterslaer?

Dordognelaan 66 is een woonhuis van 195 m² in de wijk Achtse Barrier-Gunterslaer. De buurt telt 1.586 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.680 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dordognelaan 66?

Dordognelaan 66 is een woonhuis in Achtse Barrier-Gunterslaer, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dordognelaan 66 vergeleken met de buurt?

Dordognelaan 66 heeft 195 m² woonoppervlakte en 851 m³ inhoud. Het perceel is 501 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Achtse Barrier-Gunterslaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dordognelaan 66 en wat betekent dat?

Dordognelaan 66 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dordognelaan 66?

Dordognelaan 66 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Achtse Barrier-Gunterslaer?

De wijk Achtse Barrier-Gunterslaer in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achtse Barrier-Gunterslaer?