Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Provencehof 16 Eindhoven

Provencehof 16, 5627 HA Eindhoven

148 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Provencehof 16 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Eindhoven, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 322 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
322 m²
Inhoud
591 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€485.000 tot €585.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Provencehof 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Provencehof 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
143.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
205.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.62 kg/m²
Geldig tot

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Kluswoning

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (108.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

3.3 km
Cultuur

Bibliotheek

5.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3720 Inwoners
1645 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1586 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Achtse Barrier-Gunterslaer
77% Koopwoningen
3.680 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Provencehof 16

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Provencehof 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Provencehof 16?

De prijsindicatie voor Provencehof 16 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Achtse Barrier-Gunterslaer is €372.000. Dat komt neer op circa €2.514 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Provencehof 16 zich tot de wijk Achtse Barrier-Gunterslaer?

Provencehof 16 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 148 m² in de wijk Achtse Barrier-Gunterslaer. De buurt telt 1.586 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.680 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Provencehof 16?

Provencehof 16 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Achtse Barrier-Gunterslaer, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Provencehof 16 vergeleken met de buurt?

Provencehof 16 heeft 148 m² woonoppervlakte en 591 m³ inhoud. Het perceel is 322 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Achtse Barrier-Gunterslaer ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Provencehof 16 en wat betekent dat?

Provencehof 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Provencehof 16?

Provencehof 16 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 108 m².

Hoe is de woningmarkt in Achtse Barrier-Gunterslaer?

De wijk Achtse Barrier-Gunterslaer in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achtse Barrier-Gunterslaer?