Eengezinswoning, tussenwoning Juralaan 13 Eindhoven

Juralaan 13, 5627 CJ Eindhoven

112 m² Bouwjaar 1981 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Juralaan 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 222 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
381 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Juralaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Juralaan 13

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (20.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

3.9 km
Cultuur

Bibliotheek

5.2 km
Cultuur

Bioscoop

5.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4470 Inwoners
1920 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1887 Woningvoorraad
€399.000 Gem. woningwaarde Achtse Barrier-Spaaihoef
88% Koopwoningen
4.424 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Juralaan 13

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Juralaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Juralaan 13?

De prijsindicatie voor Juralaan 13 ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Achtse Barrier-Spaaihoef is €399.000. Dat komt neer op circa €3.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Juralaan 13 zich tot de wijk Achtse Barrier-Spaaihoef?

Juralaan 13 is een eengezinswoning, tussenwoning van 112 m² in de wijk Achtse Barrier-Spaaihoef. De buurt telt 1.887 woningen. Daarvan is 88% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Juralaan 13?

Juralaan 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Achtse Barrier-Spaaihoef, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Juralaan 13 vergeleken met de buurt?

Juralaan 13 heeft 112 m² woonoppervlakte en 381 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Achtse Barrier-Spaaihoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Juralaan 13 en wat betekent dat?

Juralaan 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-07-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Juralaan 13?

Juralaan 13 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 20 m².

Hoe is de woningmarkt in Achtse Barrier-Spaaihoef?

De wijk Achtse Barrier-Spaaihoef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.470 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 88% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Achtse Barrier-Spaaihoef?

Vanuit Juralaan 13 in Achtse Barrier-Spaaihoef bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.8 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Achtse Barrier-Spaaihoef?

Zorg en onderwijs in de buurt van Juralaan 13: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Achtse Barrier-Spaaihoef?

Recreatie nabij Achtse Barrier-Spaaihoef: restaurant (1 km), cafe (3.9 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Juralaan 13?

Juralaan 13 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €145.000 tot €170.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Achtse Barrier-Spaaihoef is €399.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Juralaan 13?

Een woningrapport voor Juralaan 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Achtse Barrier-Spaaihoef. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen