Villa, vrijstaande woning Sjaak Kruijssenlaan 10 Eindhoven

Sjaak Kruijssenlaan 10, 5626 HS Eindhoven

342 m² Bouwjaar 1996 8 kamers 6 slaapkamers Label B

Sjaak Kruijssenlaan 10 is een villa, vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 342 m², een perceel van 891 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
342 m²
Perceeloppervlakte
891 m²
Inhoud
1529 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.415.000 tot €1.665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sjaak Kruijssenlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sjaak Kruijssenlaan 10

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3555 Inwoners
1510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1477 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Kerkdorp Acht
83% Koopwoningen
2.610 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sjaak Kruijssenlaan 10

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Sjaak Kruijssenlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Sjaak Kruijssenlaan 10?

De prijsindicatie voor Sjaak Kruijssenlaan 10 ligt rond €1.415.000 tot €1.665.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerkdorp Acht is €550.000. Dat komt neer op circa €1.608 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sjaak Kruijssenlaan 10 zich tot de wijk Kerkdorp Acht?

Sjaak Kruijssenlaan 10 is een villa, vrijstaande woning van 342 m² in de wijk Kerkdorp Acht. De buurt telt 1.477 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sjaak Kruijssenlaan 10?

Sjaak Kruijssenlaan 10 is een villa, vrijstaande woning in Kerkdorp Acht, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sjaak Kruijssenlaan 10 vergeleken met de buurt?

Sjaak Kruijssenlaan 10 heeft 342 m² woonoppervlakte en 1529 m³ inhoud. Het perceel is 891 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Kerkdorp Acht ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sjaak Kruijssenlaan 10 en wat betekent dat?

Sjaak Kruijssenlaan 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-30. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sjaak Kruijssenlaan 10?

Sjaak Kruijssenlaan 10 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Kerkdorp Acht?

De wijk Kerkdorp Acht in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkdorp Acht?