Streetview Cor Gehrelslaan 63 Eindhoven

Cor Gehrelslaan 63, 5626 HB Eindhoven

246 m² Bouwjaar 1994 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Cor Gehrelslaan 63 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m², een perceel van 656 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
246 m²
Perceeloppervlakte
656 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Cor Gehrelslaan 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cor Gehrelslaan 63

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3555 Inwoners
1510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1477 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Kerkdorp Acht
83% Koopwoningen
2.610 Inwoners per km²

Locatie van Cor Gehrelslaan 63

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Cor Gehrelslaan 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Cor Gehrelslaan 63?

De prijsindicatie voor Cor Gehrelslaan 63 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerkdorp Acht is €550.000. Dat komt neer op circa €2.236 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cor Gehrelslaan 63 zich tot de wijk Kerkdorp Acht?

Cor Gehrelslaan 63 is een woonhuis van 246 m² in de wijk Kerkdorp Acht. De buurt telt 1.477 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.610 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cor Gehrelslaan 63?

Cor Gehrelslaan 63 is een woonhuis in Kerkdorp Acht, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Cor Gehrelslaan 63 vergeleken met de buurt?

Cor Gehrelslaan 63 heeft 246 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 656 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Kerkdorp Acht ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cor Gehrelslaan 63 en wat betekent dat?

Cor Gehrelslaan 63 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-08-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cor Gehrelslaan 63?

Cor Gehrelslaan 63 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kerkdorp Acht?

De wijk Kerkdorp Acht in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkdorp Acht?

Vanuit Cor Gehrelslaan 63 in Kerkdorp Acht bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.