Streetview Alblasstraat 25 Eindhoven

Alblasstraat 25, 5626 BJ Eindhoven

254 m²

Alblasstraat 25 is een woning in Eindhoven. De woning heeft een woonoppervlakte van 254 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
254 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Alblasstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3555 Inwoners
1510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1477 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Kerkdorp Acht
83% Koopwoningen
2.610 Inwoners per km²

Locatie van Alblasstraat 25

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Alblasstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Alblasstraat 25?

De gemiddelde woningwaarde in Kerkdorp Acht is €550.000. Dat komt neer op circa €2.165 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alblasstraat 25 zich tot de wijk Kerkdorp Acht?

Alblasstraat 25 is een woning van 254 m² in de wijk Kerkdorp Acht. De buurt telt 1.477 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.610 inwoners per km².

Hoe groot is Alblasstraat 25 vergeleken met de buurt?

Alblasstraat 25 heeft 254 m² woonoppervlakte. In Kerkdorp Acht ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kerkdorp Acht?

De wijk Kerkdorp Acht in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkdorp Acht?

Vanuit Alblasstraat 25 in Kerkdorp Acht bereik je: supermarkt op 2.3 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kerkdorp Acht?

Zorg en onderwijs in de buurt van Alblasstraat 25: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kerkdorp Acht?

Recreatie nabij Kerkdorp Acht: restaurant (0.4 km), cafe (3.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Alblasstraat 25?

Een woningrapport voor Alblasstraat 25 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kerkdorp Acht. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen