Eengezinswoning, eindwoning Kruisakker 23 Eindhoven

Kruisakker 23, 5625 SB Eindhoven

121 m² Bouwjaar 1966 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Kruisakker 23 is een eengezinswoning, eindwoning in Eindhoven, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 184 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
434 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kruisakker 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kruisakker 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
145.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
208.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.23 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (84.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.3 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3550 Inwoners
1815 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1696 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Vlokhoven
34% Koopwoningen
6.563 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kruisakker 23

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Kruisakker 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Kruisakker 23?

De prijsindicatie voor Kruisakker 23 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Vlokhoven is €304.000. Dat komt neer op circa €2.512 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kruisakker 23 zich tot de wijk Vlokhoven?

Kruisakker 23 is een eengezinswoning, eindwoning van 121 m² in de wijk Vlokhoven. De buurt telt 1.696 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.563 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kruisakker 23?

Kruisakker 23 is een eengezinswoning, eindwoning in Vlokhoven, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kruisakker 23 vergeleken met de buurt?

Kruisakker 23 heeft 121 m² woonoppervlakte en 434 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Vlokhoven ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kruisakker 23 en wat betekent dat?

Kruisakker 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-01-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kruisakker 23?

Kruisakker 23 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 84 m².

Hoe is de woningmarkt in Vlokhoven?

De wijk Vlokhoven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.550 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vlokhoven?

Vanuit Kruisakker 23 in Vlokhoven bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.1 km.