Streetview Yweinstraat 11 Eindhoven

Yweinstraat 11, 5625 ES Eindhoven

290 m²

Yweinstraat 11 is een woonhuis in Eindhoven. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m² en een perceel van 188 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
290 m²
Perceeloppervlakte
188 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Yweinstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3480 Inwoners
1780 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1747 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Jagershoef
33% Koopwoningen
6.367 Inwoners per km²

Locatie van Yweinstraat 11

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Yweinstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Yweinstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Jagershoef is €291.000. Dat komt neer op circa €1.003 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Yweinstraat 11 zich tot de wijk Jagershoef?

Yweinstraat 11 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Jagershoef. De buurt telt 1.747 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.367 inwoners per km².

Hoe groot is Yweinstraat 11 vergeleken met de buurt?

Yweinstraat 11 heeft 290 m² woonoppervlakte. Het perceel is 188 m². In Jagershoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Jagershoef?

De wijk Jagershoef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jagershoef?

Vanuit Yweinstraat 11 in Jagershoef bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Jagershoef?

Zorg en onderwijs in de buurt van Yweinstraat 11: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Jagershoef?

Recreatie nabij Jagershoef: restaurant (0.4 km), cafe (1.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Yweinstraat 11?

Een woningrapport voor Yweinstraat 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Jagershoef. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen