Portiekflat Franklin D Rooseveltlaan 239 Eindhoven

Franklin D Rooseveltlaan 239, 5625 AZ Eindhoven

54 m² Bouwjaar 1980 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Franklin D Rooseveltlaan 239 is een portiekflat in Eindhoven, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
179 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Franklin D Rooseveltlaan 239

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Franklin D Rooseveltlaan 239

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
157.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
422.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
79.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

680 Inwoners
500 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
475 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Winkelcentrum
54% Koopwoningen
3.838 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Franklin D Rooseveltlaan 239

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Franklin D Rooseveltlaan 239

Wat is de geschatte woningwaarde van Franklin D Rooseveltlaan 239?

De prijsindicatie voor Franklin D Rooseveltlaan 239 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Winkelcentrum is €286.000. Dat komt neer op circa €5.296 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Franklin D Rooseveltlaan 239 zich tot de wijk Winkelcentrum?

Franklin D Rooseveltlaan 239 is een portiekflat van 54 m² in de wijk Winkelcentrum. De buurt telt 475 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.838 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Franklin D Rooseveltlaan 239?

Franklin D Rooseveltlaan 239 is een portiekflat in Winkelcentrum, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Franklin D Rooseveltlaan 239 vergeleken met de buurt?

Franklin D Rooseveltlaan 239 heeft 54 m² woonoppervlakte en 179 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Winkelcentrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Franklin D Rooseveltlaan 239 en wat betekent dat?

Franklin D Rooseveltlaan 239 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-03-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 79.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Franklin D Rooseveltlaan 239?

Franklin D Rooseveltlaan 239 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Winkelcentrum?

De wijk Winkelcentrum in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winkelcentrum?