Portiekflat Genovevalaan 294 Eindhoven

Genovevalaan 294, 5625 AR Eindhoven

55 m² Bouwjaar 1978 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Genovevalaan 294 is een portiekflat in Eindhoven, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
162 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Genovevalaan 294

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Genovevalaan 294

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
136.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
247.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

680 Inwoners
500 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
475 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Winkelcentrum
54% Koopwoningen
3.838 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Genovevalaan 294

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Genovevalaan 294

Wat is de geschatte woningwaarde van Genovevalaan 294?

De prijsindicatie voor Genovevalaan 294 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Winkelcentrum is €286.000. Dat komt neer op circa €5.200 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Genovevalaan 294 zich tot de wijk Winkelcentrum?

Genovevalaan 294 is een portiekflat van 55 m² in de wijk Winkelcentrum. De buurt telt 475 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.838 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Genovevalaan 294?

Genovevalaan 294 is een portiekflat in Winkelcentrum, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Genovevalaan 294 vergeleken met de buurt?

Genovevalaan 294 heeft 55 m² woonoppervlakte en 162 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Winkelcentrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Genovevalaan 294 en wat betekent dat?

Genovevalaan 294 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-04-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 48.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Genovevalaan 294?

Genovevalaan 294 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Winkelcentrum?

De wijk Winkelcentrum in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winkelcentrum?

Vanuit Genovevalaan 294 in Winkelcentrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3 km.