Streetview Diekirchlaan 23 Eindhoven

Diekirchlaan 23, 5625 AH Eindhoven

84 m² Bouwjaar 2005 3 kamers Label A

Diekirchlaan 23 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €286.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
84 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Diekirchlaan 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diekirchlaan 23

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

680 Inwoners
500 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
475 Woningvoorraad
€286.000 Gem. woningwaarde Winkelcentrum
54% Koopwoningen
3.838 Inwoners per km²

Locatie van Diekirchlaan 23

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Diekirchlaan 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Diekirchlaan 23?

De prijsindicatie voor Diekirchlaan 23 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Winkelcentrum is €286.000. Dat komt neer op circa €3.405 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diekirchlaan 23 zich tot de wijk Winkelcentrum?

Diekirchlaan 23 is een appartement van 84 m² in de wijk Winkelcentrum. De buurt telt 475 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.838 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diekirchlaan 23?

Diekirchlaan 23 is een appartement in Winkelcentrum, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Diekirchlaan 23 vergeleken met de buurt?

Diekirchlaan 23 heeft 84 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Winkelcentrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €286.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diekirchlaan 23 en wat betekent dat?

Diekirchlaan 23 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Diekirchlaan 23?

Diekirchlaan 23 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Winkelcentrum?

De wijk Winkelcentrum in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €286.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winkelcentrum?

Vanuit Diekirchlaan 23 in Winkelcentrum bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Winkelcentrum?