Streetview Madernolaan 8 Eindhoven

Madernolaan 8, 5624 KT Eindhoven

177 m² Bouwjaar 1961 7 kamers 6 slaapkamers Label E

Madernolaan 8 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 193 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Madernolaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Madernolaan 8

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4735 Inwoners
2550 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2383 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde Prinsejagt
45% Koopwoningen
4.967 Inwoners per km²

Locatie van Madernolaan 8

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Madernolaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Madernolaan 8?

De prijsindicatie voor Madernolaan 8 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsejagt is €315.000. Dat komt neer op circa €1.780 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Madernolaan 8 zich tot de wijk Prinsejagt?

Madernolaan 8 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Prinsejagt. De buurt telt 2.383 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.967 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Madernolaan 8?

Madernolaan 8 is een woonhuis in Prinsejagt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Madernolaan 8 vergeleken met de buurt?

Madernolaan 8 heeft 177 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Prinsejagt ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Madernolaan 8 en wat betekent dat?

Madernolaan 8 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-03-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Madernolaan 8?

Madernolaan 8 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Prinsejagt?

De wijk Prinsejagt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsejagt?

Vanuit Madernolaan 8 in Prinsejagt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4 km.