Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 605 m²
Isidorusweg 45 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 242 m² en een perceel van 605 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Isidorusweg 45
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
4 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Prinsejagt is €315.000. Dat komt neer op circa €1.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIsidorusweg 45 is een woonhuis van 242 m² in de wijk Prinsejagt. De buurt telt 2.383 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.967 inwoners per km².
Isidorusweg 45 is een woonhuis in Prinsejagt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Isidorusweg 45 heeft 242 m² woonoppervlakte. Het perceel is 605 m². In Prinsejagt ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Prinsejagt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Isidorusweg 45 in Prinsejagt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Isidorusweg 45: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Prinsejagt: restaurant (0.4 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Isidorusweg 45 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Prinsejagt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1961, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.