Tussenwoning Geraert Brandtstraat 7 Eindhoven

Geraert Brandtstraat 7, 5624 ES Eindhoven

115 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Geraert Brandtstraat 7 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 152 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Geraert Brandtstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geraert Brandtstraat 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
124.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
142.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.5%
CO₂-emissie
24.96 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (71.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4735 Inwoners
2550 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2383 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde Prinsejagt
45% Koopwoningen
4.967 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Geraert Brandtstraat 7

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Geraert Brandtstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Geraert Brandtstraat 7?

De prijsindicatie voor Geraert Brandtstraat 7 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsejagt is €315.000. Dat komt neer op circa €2.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geraert Brandtstraat 7 zich tot de wijk Prinsejagt?

Geraert Brandtstraat 7 is een tussenwoning van 115 m² in de wijk Prinsejagt. De buurt telt 2.383 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.967 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geraert Brandtstraat 7?

Geraert Brandtstraat 7 is een tussenwoning in Prinsejagt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Geraert Brandtstraat 7 vergeleken met de buurt?

Geraert Brandtstraat 7 heeft 115 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Prinsejagt ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geraert Brandtstraat 7 en wat betekent dat?

Geraert Brandtstraat 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-01-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.96 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Geraert Brandtstraat 7?

Geraert Brandtstraat 7 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 71 m².

Hoe is de woningmarkt in Prinsejagt?

De wijk Prinsejagt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsejagt?

Vanuit Geraert Brandtstraat 7 in Prinsejagt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4 km.