Streetview Anthony van Opbergenstraat 31 Eindhoven

Anthony van Opbergenstraat 31, 5624 AR Eindhoven

120 m² Bouwjaar 1999 5 kamers Label B

Anthony van Opbergenstraat 31 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €315.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
120 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Anthony van Opbergenstraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anthony van Opbergenstraat 31

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4735 Inwoners
2550 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2383 Woningvoorraad
€315.000 Gem. woningwaarde Prinsejagt
45% Koopwoningen
4.967 Inwoners per km²

Locatie van Anthony van Opbergenstraat 31

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Anthony van Opbergenstraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Anthony van Opbergenstraat 31?

De prijsindicatie voor Anthony van Opbergenstraat 31 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Prinsejagt is €315.000. Dat komt neer op circa €2.625 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anthony van Opbergenstraat 31 zich tot de wijk Prinsejagt?

Anthony van Opbergenstraat 31 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Prinsejagt. De buurt telt 2.383 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.967 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anthony van Opbergenstraat 31?

Anthony van Opbergenstraat 31 is een woonhuis in Prinsejagt, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Anthony van Opbergenstraat 31 vergeleken met de buurt?

Anthony van Opbergenstraat 31 heeft 120 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Prinsejagt ligt de gemiddelde woningwaarde op €315.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anthony van Opbergenstraat 31 en wat betekent dat?

Anthony van Opbergenstraat 31 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Anthony van Opbergenstraat 31?

Anthony van Opbergenstraat 31 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Prinsejagt?

De wijk Prinsejagt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €315.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Prinsejagt?

Vanuit Anthony van Opbergenstraat 31 in Prinsejagt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 4 km.