Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Inhoud
- 440 m³
- Kamers
- 3
Scottlaan 202 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €302.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Scottlaan 202
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
3.8 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
1.3 kmZiekenhuis
1.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.2 kmDe prijsindicatie voor Scottlaan 202 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Toren is €302.000. Dat komt neer op circa €2.173 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenScottlaan 202 is een appartement van 139 m² in de wijk Oude Toren. De buurt telt 1.045 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.438 inwoners per km².
Scottlaan 202 is een appartement in Oude Toren, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Scottlaan 202 heeft 139 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 46 m² per kamer. In Oude Toren ligt de gemiddelde woningwaarde op €302.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Scottlaan 202 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.94 kg/jaar.
Scottlaan 202 heeft 3 kamers.
De wijk Oude Toren in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.685 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €302.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Scottlaan 202 in Oude Toren bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 3.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Scottlaan 202: ziekenhuis op 1.2 km, apotheek op 1.3 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij Oude Toren: restaurant (0.6 km), cafe (0.3 km).
De prijsindicatie ligt rond €265.000 tot €315.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oude Toren is €302.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Scottlaan 202 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oude Toren. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen