Eengezinswoning, tussenwoning Generaal van Dedemlaan 67 Eindhoven

Generaal van Dedemlaan 67, 5623 GE Eindhoven

88 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Generaal van Dedemlaan 67 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 140 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
316 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Generaal van Dedemlaan 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Generaal van Dedemlaan 67

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
234.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
360.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
66.88 kg/m²

Tuin
Ja (56.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5400 Inwoners
2775 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2677 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Generalenbuurt
43% Koopwoningen
6.603 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Generaal van Dedemlaan 67

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Generaal van Dedemlaan 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Generaal van Dedemlaan 67?

De prijsindicatie voor Generaal van Dedemlaan 67 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Generalenbuurt is €296.000. Dat komt neer op circa €3.364 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Generaal van Dedemlaan 67 zich tot de wijk Generalenbuurt?

Generaal van Dedemlaan 67 is een eengezinswoning, tussenwoning van 88 m² in de wijk Generalenbuurt. De buurt telt 2.677 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.603 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Generaal van Dedemlaan 67?

Generaal van Dedemlaan 67 is een eengezinswoning, tussenwoning in Generalenbuurt, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Generaal van Dedemlaan 67 vergeleken met de buurt?

Generaal van Dedemlaan 67 heeft 88 m² woonoppervlakte en 316 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Generalenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Generaal van Dedemlaan 67 en wat betekent dat?

Generaal van Dedemlaan 67 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-01-10. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 66.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Generaal van Dedemlaan 67?

Generaal van Dedemlaan 67 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 56 m².

Hoe is de woningmarkt in Generalenbuurt?

De wijk Generalenbuurt in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Generalenbuurt?