Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1977
- Woonoppervlakte
- 21 m²
Raedeckerstraat 2 E is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 21 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €264.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Raedeckerstraat 2 E
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rapenland is €264.000. Dat komt neer op circa €12.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRaedeckerstraat 2 E is een appartement van 21 m² in de wijk Rapenland. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.498 inwoners per km².
Raedeckerstraat 2 E is een appartement in Rapenland, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Raedeckerstraat 2 E heeft 21 m² woonoppervlakte. In Rapenland ligt de gemiddelde woningwaarde op €264.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rapenland in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €264.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Raedeckerstraat 2 E in Rapenland bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Raedeckerstraat 2 E: ziekenhuis op 0.6 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Rapenland: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Raedeckerstraat 2 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rapenland. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1977, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.