Streetview Dr Berlagelaan 7 Eindhoven

Dr Berlagelaan 7, 5622 HA Eindhoven

270 m² Bouwjaar 1990

Dr Berlagelaan 7 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m² en een perceel van 624 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
270 m²
Perceeloppervlakte
624 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Dr Berlagelaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Eindhoven

4705 Inwoners
2775 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
2764 Woningvoorraad
€277.000 Gem. woningwaarde Kronehoef
26% Koopwoningen
7.054 Inwoners per km²

Locatie van Dr Berlagelaan 7

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Dr Berlagelaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Dr Berlagelaan 7?

De gemiddelde woningwaarde in Kronehoef is €277.000. Dat komt neer op circa €1.026 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dr Berlagelaan 7 zich tot de wijk Kronehoef?

Dr Berlagelaan 7 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Kronehoef. De buurt telt 2.764 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.054 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dr Berlagelaan 7?

Dr Berlagelaan 7 is een woonhuis in Kronehoef, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Dr Berlagelaan 7 vergeleken met de buurt?

Dr Berlagelaan 7 heeft 270 m² woonoppervlakte. Het perceel is 624 m². In Kronehoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kronehoef?

De wijk Kronehoef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kronehoef?

Vanuit Dr Berlagelaan 7 in Kronehoef bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kronehoef?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dr Berlagelaan 7: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kronehoef?

Recreatie nabij Kronehoef: restaurant (0.6 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Dr Berlagelaan 7?

Een woningrapport voor Dr Berlagelaan 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kronehoef. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.