Eengezinswoning, tussenwoning Hendrik de Keyzerlaan 8 Eindhoven

Hendrik de Keyzerlaan 8, 5622 EP Eindhoven

146 m² Bouwjaar 2005 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Hendrik de Keyzerlaan 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 166 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
166 m²
Inhoud
518 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€625.000 tot €725.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hendrik de Keyzerlaan 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hendrik de Keyzerlaan 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
80.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
110.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
19.72 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2040 Inwoners
1025 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
900 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Barrier
48% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hendrik de Keyzerlaan 8

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Hendrik de Keyzerlaan 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Hendrik de Keyzerlaan 8?

De prijsindicatie voor Hendrik de Keyzerlaan 8 ligt rond €625.000 tot €725.000. De gemiddelde woningwaarde in Barrier is €362.000. Dat komt neer op circa €2.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hendrik de Keyzerlaan 8 zich tot de wijk Barrier?

Hendrik de Keyzerlaan 8 is een eengezinswoning, tussenwoning van 146 m² in de wijk Barrier. De buurt telt 900 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hendrik de Keyzerlaan 8?

Hendrik de Keyzerlaan 8 is een eengezinswoning, tussenwoning in Barrier, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hendrik de Keyzerlaan 8 vergeleken met de buurt?

Hendrik de Keyzerlaan 8 heeft 146 m² woonoppervlakte en 518 m³ inhoud. Het perceel is 166 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Barrier ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hendrik de Keyzerlaan 8 en wat betekent dat?

Hendrik de Keyzerlaan 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-02-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hendrik de Keyzerlaan 8?

Hendrik de Keyzerlaan 8 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Barrier?

De wijk Barrier in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Barrier?

Vanuit Hendrik de Keyzerlaan 8 in Barrier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.7 km.