Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1958
- Woonoppervlakte
- 63 m²
Dasstraat 16 A is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €277.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dasstraat 16 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
3.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kronehoef is €277.000. Dat komt neer op circa €4.397 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDasstraat 16 A is een appartement van 63 m² in de wijk Kronehoef. De buurt telt 2.764 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.054 inwoners per km².
Dasstraat 16 A is een appartement in Kronehoef, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dasstraat 16 A heeft 63 m² woonoppervlakte. In Kronehoef ligt de gemiddelde woningwaarde op €277.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dasstraat 16 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
De wijk Kronehoef in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 4.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €277.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Dasstraat 16 A in Kronehoef bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dasstraat 16 A: ziekenhuis op 1.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Kronehoef: restaurant (0.6 km), cafe (0.3 km).
Een woningrapport voor Dasstraat 16 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kronehoef. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1958, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.